
На жаль, погана екологічна ситуація і життя в постійному стресі негативно впливають на жіноче здоров'я. Щоб нормалізувати роботу вашого організму, приймайте якісний екстракт конюшини лугового. Він ефективний і безпечний, так що ви точно залишитеся задоволені результатом.
Показання для прийому екстракту конюшини лугового
• Представлене засіб є протизапальну, вітамінним, кровоспинну, сечогінну, ранозагоювальну, протипухлинним засобом.
• Лікарі рекомендують приймати препарат, якщо ви відчуваєте занепад сил, а також при анемії і атеросклерозі, гастриті, коліті, холециститі.
• Найбільш ефективним засіб для налагодження роботи жіночого організму, воно допоможе при запаленні яєчників і клімаксі.
Чекаємо вас на сторінках магазину «Нове життя»!
• З нами ви зможете помітно поліпшити своє самопочуття і зміцнити здоров'я.
• Кваліфіковані консультанти завжди допоможуть з вибором оптимального препарату.
• Всі засоби виготовлені з інноваційним рецептами та технологіями, що вони не містять ніяких шкідливих компонентів.
Не відкладайте турботу про своє здоров'я на завтра!
Повний опис та інструкція по застосуванню від виробника >>
Розширена інформація про конюшині
Конюшина лугова (червона) – це антибактеріальну, протизапальну, антивірусну, протигрибкову, антимікробну, протипухлинний засіб. Він є очисником лімфи і крові, сечогінну, відхаркувальну, проносну, поживним і седативним засобом. Конюшиною чудово лікуються вагінальні роздратування.
В якості примочок червона конюшина допомагає при опіках, виразках і вуграх. Конюшина лучна є зміцнює нервову систему і надає заспокійливу дію при нервовому виснаженні. Він ефективно допомагає при відсутності життєвих сил і енергії. Червона конюшина допомагає тілу людини звільнятися від сечової кислоти, яка є основною причиною подагри і артриту. Значну допомогу надає конюшина і в лікуванні туберкульозу.
Склад червоного конюшини та його лікувальні властивості
Оздоровлення лікарськими і домашніми засобами з конюшины обумовлено високим вмістом у ній біоактивних сполук, які при попаданні усередину, і при зовнішньому застосуванні надають потужний вплив різного характеру.
-
Таніни – здатні утворювати на слизових тканинах захисну оболонку, що перешкоджає подальшому запалення. Беруть активну участь в клітинному обміні речовин, з'єднуються з солями важких металів, облягаючи і сприяючи їх виведенню з організму.
-
Ізофлавони – в людському тілі виявляють себе як статеві гормони і широко відомі завдяки ефективності в боротьбі з різними недугами – клімактеричним синдромом, остеопорозом, онкологічними та метаболічними порушеннями, порушеннями у серцево-судинній системі і т. д.
-
Ситостеролы – надають омолоджуючу, імуномодулюючу та гипохолистеринемическое дію, стимулюють синтез колагену і еластину, а також є природним УФ-фільтром (відбілюючий дію на шкіру).
-
Клітковина – механічно подразнюючи нервові закінчення стінок кишечника, вона покращує його перистальтику і надає пористість перетравлюваної масі, завдяки чому забезпечується оптимальний доступ шлункового соку і якісне перетравлювання їжі.
-
Изофлавоноид маакианин – фунгіцидну сполука, що активно протидіє розвитку грибкових захворювань.
-
Салицилловая кислота – має яскраво вираженого протизапальний та антисептичний ефект.
-
Життєво важливі речовини – жири, білки, вуглеводи та вітаміни, завдяки яким кошти, приготовані з конюшини, вважаються вітамінно-живильними концентратами.
Отримуючи з рослини настільки багатий набір активних сполук, екстракти конюшини благотворно впливають на людський організм, дбайливо очищаючи його і плавно відновлюючи на клітинному рівні. Тому спектр дії цих засобів досить широкий, і їх можна використовувати в таких випадках:
-
ГРВЗ і бактеріальні ускладнення, що супроводжуються високою температурою, болем в горлі, сухим кашлем – завдяки конюшині в'язка мокротиння розріджується і легко відкашлюється, збільшується потовиділення і плавно знижується температура;
-
запалення сечостатевої системи і жіночі недуги, включаючи маткові кровотечі, недокрів'я, дисменорею, білі і пухлини – свіжі або сухі квіти рослини очищають кров, знімають набряки і запалення, підвищують гемоглобін і відновлюють гормональний фон;
-
головні болі, мігрені, атеросклероз, шум у вухах, неврологія, судоми і спазми – кошти з трилисника здатні знижувати згортання крові, боротися з бляшками відкладеннями на стінках судин, попутно відновлюючи еластичність і зміцнює кровоносні русла;
-
надмірний апетит або його відсутність, запори, порушення обміну речовин, подагра, артрит – екстракт конюшини регулює метаболізм, допомагає організму звільнитися від накопиченої сечової кислоти, а заповнення клітин повноцінними нутрієнтами сприяє нормалізації апетиту;
-
шкірні запалення, псоріаз, опіки, грибкові інфекції, виразки, вугрі – завдяки внутрішньому і зовнішньому вживання засобів усуваються різні шкірні ураження, пригнічуються шкідливі мікроорганізми, візуально поліпшується структура шкіри.
Лікувальні властивості червоного конюшини, про яких знають небагато:
-
рослина здатна зняти запалення, будь це нарив на поверхні шкіри або ж запалене горло;
-
може досить ефективно знизити температуру;
-
підвищує тонус організму, надає людині сил і енергії;
-
очистить організм від грибка (на слизових, на шкірі);
-
має кровоспинну ефектом;
-
пом'якшує сильний кашель, заспокоює слизову горла;
-
покращує відтік жовчі, застосовується як жовчогінний;
-
лікує сухість і втому очей;
-
«очищає» лімфатичну систему;
-
володіє знеболюючою дією.
Схожі за дією екстракти і еліксири — борова матка, червона щітка, шавлія, еліксир жіноча гармонія, еліксир для жінок.
Протипоказання: прямих протоивопоказаний немає. Конюшина можна застосовувати вагітним та людям із зниженим згортанням крові, т. к. він її і так знижує, естрогензалежних пухлин.
Основні | |
---|---|
Виробник | Нове Життя |
Країна виробник | Україна |
Форма випуску | Рідина |
Об'єм, мл | 30 |
- Ціна: 105 ₴